Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Elżbieta Miernik-Krukurka

AKTUALNOŚCI, strona 1:

W ramach projektu pojechali do Zakopanego

Utworzono dnia 19.09.2018

Na dziesięciodniowy obóz terapeutyczno – integracyjny w Zakopanem wybrali się uczestnicy projektu „Grunt to Rodzina” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, przy dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W bezpłatnym obozie udział wzięły pięćdziesiąt dwie osoby.

czytaj dalej na temat: W ramach projektu pojechali do Zakopanego

SZERSZE WSPARCIE POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ POPŻ w PODPROGRAMIE 2018

Utworzono dnia 07.09.2018

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu informuje, że w związku z wejściem w życie  Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 11 lipca 2018 r. w sprawie zweryfikowanych kryteriów dochodowych oraz kwot  świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej ( Dz. U. z 2018 r. poz. 1358) od 1 października 2018r. więcej osób będzie mogło skorzystać z pomocy żywnościowej w ramach: Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym Podprogram 2018

czytaj dalej na temat: SZERSZE WSPARCIE POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ POPŻ w PODPROGRAMIE 2018

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje kluczowe oraz warsztatów z zakresu kompetencji cyfrowych w ramach projektu pn. „Grunt to Rodzina”

Utworzono dnia 23.08.2018

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.:

Przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje kluczowe oraz warsztatów z zakresu kompetencji cyfrowych w ramach projektu pn. „Grunt to Rodzina”

Zadanie 1 Przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje kluczowe dla dzieci 7-18 l – umiejętność uczenia się

Zadanie 2 Przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje kluczowe dla dzieci 7-18 l – kompetencje społeczne i obywatelskie

Zadanie 3 Przeprowadzenie warsztatów z zakresu kompetencji cyfrowych dla dorosłych oraz dzieci 7-18 l

 

czytaj dalej na temat: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Przeprowadzenie zajęć rozwijających kompetencje kluczowe oraz warsztatów z zakresu kompetencji cyfrowych w ramach projektu pn. „Grunt to Rodzina”

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 658

W poprzednim tygodniu: 719

W tym miesiącu: 2338

W poprzednim miesiącu: 4095

Wszystkich: 82187