Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Liliana Lewińska

AKTUALNOŚCI, strona 1:

XV Kampania BIAŁYCH SERC „ZANIM TO SIĘ STANIE”

Utworzono dnia 10.10.2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu 12 października 2019r. przystąpuje do XV Kampanii BIAŁYCH  SERC „ZANIM TO SIĘ STANIE” – Europejskiego Solidarnego Protestu Przeciwko Narkotykom i Przemocy. Jak informuje pomysłodawca Kampanii Mariusz Zalewski z Grupy...

czytaj dalej na temat: XV Kampania BIAŁYCH SERC „ZANIM TO SIĘ STANIE”

Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł II

Utworzono dnia 05.09.2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu informuje,  że uruchamia nabór wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym. Obecnie osoby niepełnosprawne zainteresowane...

czytaj dalej na temat: Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł II

Handel ludźmi – mobilna wystawa w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Utworzono dnia 09.10.2019

W budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu (II piętro) można obejrzeć wystawę mobilną dotyczącą tematyki handlu ludźmi oraz walki z tym zjawiskiem. Treści zawarte w wystawie odnoszą się do prezentacji nie tylko zjawiska handlu ludźmi, ale przedstawiają również...

czytaj dalej na temat: Handel ludźmi – mobilna wystawa w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Program „Zajęcia klubowe w Warsztatach Terapii Zajęciowej” finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Utworzono dnia 08.10.2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu informuje o naborze wniosków o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej...

czytaj dalej na temat: Program „Zajęcia klubowe w Warsztatach Terapii Zajęciowej” finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 258

W poprzednim tygodniu: 700

W tym miesiącu: 1434

W poprzednim miesiącu: 3914

Wszystkich: 127515