Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

p.o. Dyrektora MOPR

Liliana Lewińska

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Informacja z otwarcia ofert dotyczy postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega - wydawanie zup”

Utworzono dnia 13.03.2019

W załączeniu prezentujemy informację z otwarcia ofert a dotyczącą postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega - wydawanie zup”. Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem.

czytaj dalej na temat: Informacja z otwarcia ofert dotyczy postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega - wydawanie zup”

WARSZTATY DIETETYCZNE I ZDROWEGO ŻYWIENIA

Utworzono dnia 12.03.2019

Zapraszamy na warsztaty dietetyczne i zdrowego żywienia.  

czytaj dalej na temat: WARSZTATY DIETETYCZNE I ZDROWEGO ŻYWIENIA

ZAKTUALIZOWANY HARMONOGRAM WYDAWANIA ŻYWNOŚCI W MIESIĄCU MARCU 2019r. - ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Utworzono dnia 11.03.2019

W załączeniu przekazujemy harmonogram wydawania żywności w miesiącu MARCU 2019 r. w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa (organizacje pozarządowe) 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym PODPROGRAM 2018.

czytaj dalej na temat: ZAKTUALIZOWANY HARMONOGRAM WYDAWANIA ŻYWNOŚCI W MIESIĄCU MARCU 2019r. - ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 621

W poprzednim tygodniu: 664

W tym miesiącu: 1818

W poprzednim miesiącu: 3284

Wszystkich: 107302