Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Elżbieta Miernik-Krukurka

AKTUALNOŚCI, strona 3:

Harmonogram wydawania żywności w miesiącu LUTYM 2019r

Utworzono dnia 29.01.2019

W załączeniu przekazujemy harmonogram wydawania żywności w miesiącu LUTYM 2019 r. w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym PODPROGRAM 2018.

czytaj dalej na temat: Harmonogram wydawania żywności w miesiącu LUTYM 2019r

Informacja dot. Karty Dużej Rodziny

Utworzono dnia 24.01.2019

Od 1 stycznia 2019 roku o Kartę Dużej Rodziny zgodnie z art. 4 Ustawy z dnia 5 grudnia 2014 roku o Karcie Dużej Rodziny prawo do posiadania Karty przysługuje członkowi rodziny wielodzietnej, przez którą rozumie się rodzinę w której  rodzic (rodzice) lub małżonek rodzica mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek.

czytaj dalej na temat: Informacja dot. Karty Dużej Rodziny

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zadania pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega”

Utworzono dnia 22.01.2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zadania pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega”. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi dokumentami.  

czytaj dalej na temat: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza przetarg nieograniczony na wykonanie zadania pn.: „Dożywianie mieszkańców na terenie miasta Tarnobrzega”

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 661

W poprzednim tygodniu: 711

W tym miesiącu: 1584

W poprzednim miesiącu: 4392

Wszystkich: 100405