Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zaprasza na VI PIKNIK RODZINNY

Utworzono dnia 14.05.2019

Zapraszamy na VI piknik rodzinny

Bezpłatne dmuchańce dla dzieci, harcerskie zabawy, ścianka wspinaczkowa, fotobudka, pokaz iluzjonisty, loteria fantowa, strzelanie z łuku, koncerty, stoiska edukacyjne i mnóstwo świetnej zabawy czeka na tych wszystkich, którzy już w najbliższą niedzielę, 19 maja, wybiorą się na VI piknik rodzinny promujący rodzicielstwo zastępcze. Piknik tradycyjnie odbędzie się na terenach rekreacyjnych byłego Gimnazjum nr 2. Początek o godz. 13:30.

Będzie to już szósta edycja pikniku rodzinnego, podczas którego promowana jest idea rodzicielstwa zastępczego. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w dalszym ciągu poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze, w tym także na rodziny zastępcze zawodowe.

Jak co roku, tak i tym razem nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych. Będą bezpłatne urządzenia dmuchane, a tarnobrzescy harcerze przygotują zabawy dla najmłodszych. Będzie także obóz szlachecki, stoisko edukacyjne przygotowane przez uczniów I SLO im. Hetmana Jana Tarnowskiego. O dobrą zabawę i przepyszne gofry zadbają uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 „Budowlanka”, a także Klub Fitneska. Najmłodsi będą mieli okazję zobaczyć policyjny radiowóz, wóz strażacki, a wiedzę z bezpieczeństwa ruchu drogowego sprawdzą pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. O odrobinę magii podczas pikniku zadba iluzjonista. Nie zabraknie także loterii fantowej, w której każdy los wygrywa. Będzie można także zrobić sobie wyjątkowe piknikowe zdjęcie w wesołej fotobudce. Dla strudzonych piknikowiczów czekać będzie także coś na wzmocnienie, czyli kiełbaska z grilla, pyszne słodkości, napoje czy wata cukrowa.

Podczas pikniku prowadzona będzie zbiórka na leczenie Adrianka Wruchy, który zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym. https://www.siepomaga.pl/adrianek

Organizatorem pikniku jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu.

Współorganizatorami są: Tarnobrzeski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego „Rodzina Brzmi Dumnie”.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki oraz Prezydent Miasta Tarnobrzega.

 

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 417

W poprzednim tygodniu: 679

W tym miesiącu: 2024

W poprzednim miesiącu: 3818

Wszystkich: 120738