Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Uwaga ! Informacja dotycząca dodatku mieszkaniowego i energetycznego

Utworzono dnia 17.03.2020

W związku ze zmianą zasad obsługi interesantów Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu,  osoby zamierzające ubiegać się o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz zryczałtowanego dodatku energetycznego informujemy, że wnioski można złożyć za pośrednictwem Poczty Polskiej SA lub osobiście w punkcie podawczym znajdującym się przy wejściu głównym do budynku.
 

  • do wypełnionego i podpisanego wniosku składanego  w marcu 2020 r. należy dołączyć wypełnioną i podpisaną deklarację o wysokości  dochodów za okres trzech miesięcy kalendarzowych poprzedzających datę złożenia wniosku, tj.grudzień 2019r., styczeń i  luty 2020 r. oraz ostatnią fakturę vat za energię elektryczną (w przypadku braku  w lokalu centralnie dostarczanej ciepłej wody, centralnego ogrzewania lub gazu).

     

W celu łatwiejszej weryfikacji danych zawartych  w złożonych  dokumentach, można dołączyć zaświadczenia o uzyskiwanych dochodach z trzech w/w miesięcy, wszystkich członków gospodarstwa domowego (np. zaświadczenie z pracy, odcinki wypłat renty, emerytury lub zaświadczenie ZUS, zaświadczenie z uczelni o wys. stypendium itp.)

 

  • do wypełnionego i podpisanego  wniosku   o  wypłatę zryczałtowanego dodatku energetycznego należy   dołączyć  kopię umowy kompleksowej sprzedaży energii elektrycznej  o ile wniosek jest składany pierwszy raz lub warunki umowy uległy zmianie.

ZAŁĄCZNIKI:

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
Ośrodek:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Kasa ośrodka:
poniedziałek - piątek 1100 – 1300
 

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 118

W poprzednim tygodniu: 994

W tym miesiącu: 118

W poprzednim miesiącu: 3465

Wszystkich: 157229