Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Elżbieta Miernik-Krukurka

AKTUALNOŚCI, strona 1:

Program Psychologiczno- Terapeutyczny dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie "Moja zmiana szansą dla mojej rodziny”

Utworzono dnia 06.08.2018

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu informuje, że Uchwałą Rady Miasta Nr XLIX/517/2017 z dnia 30.listopada 2017r. został przyjęty Program Psychologiczno- Terapeutyczny dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie "Moja zmiana szansą dla mojej rodziny”.
Celem programu jest kształtowanie motywacji do zmiany zachowań przemocowych poprzez wskazywanie możliwych korzyści płynących ze zmiany i strat wynikających z jej braku.
Program koncentruje się na zmianie zachowań przemocowych i poprawie relacji rodzinnych.

czytaj dalej na temat: Program Psychologiczno- Terapeutyczny dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie "Moja zmiana szansą dla mojej rodziny”

Ze względu na upały Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie pracuje o godzinę krócej

Utworzono dnia 01.08.2018

Ze względu na utrzymujące się upały i prognozy, które przewidują dalszy wzrost temperatury powietrza, skróceniu ulega czasu pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu, w okresie od 1 sierpnia 2018 r. do 17 sierpnia 2018 r., o jedną godzinę dziennie, do 14.30. Krótszy dzień pracy obowiązywał będzie w dni, w których temperatura przekroczy 30°C.

Decyzję o skróceniu czasu pracy w danym dniu roboczym podejmuje Dyrektor Ośrodka, po dokonaniu rozeznania aktualnych warunków atmosferycznych. Jednocześnie zobowiązuję się pracowników Działu Świadczeń Społecznych do pełnienia dyżurów w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta MOPR, zapewniających sprawną bieżącą obsługę.

Biuro Obsługi Klienta czynne będzie od godz. 7:30 do 15:30.

czytaj dalej na temat: Ze względu na upały Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie pracuje o godzinę krócej

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Organizacja i prowadzenie 3 grup samopomocowych powstałych w ramach projektu „Grunt to Rodzina” złożonych z uczestników projektu.

Utworzono dnia 16.07.2018

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Organizacja i prowadzenie 3 grup samopomocowych powstałych w ramach projektu „Grunt to Rodzina”  złożonych z uczestników projektu.

Zadanie 2 - Organizacja i prowadzenie 2 grup samopomocowych (dzieci starsze i dzieci młodsze)

Prosimy o zapoznanie się z załącznikami.

 

czytaj dalej na temat: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ogłasza zapytanie ofertowe w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn.: Organizacja i prowadzenie 3 grup samopomocowych powstałych w ramach projektu „Grunt to Rodzina” złożonych z uczestników projektu.

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 440

W poprzednim tygodniu: 777

W tym miesiącu: 1645

W poprzednim miesiącu: 3296

Wszystkich: 77398