Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

DDP w mediach

AKTUALNOŚCI:

DIAKONI Z SANDOMIERZA Z WIZYTĄ W DDP

Utworzono dnia 23.02.2018

23 stycznia 2018 r. zorganizowano spotkanie z czterema diakonami z Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu. Zaproszeni goście opowiadali o swym powołaniu oraz nauce i życiu w seminarium. Ponieważ diakoni przybyli z gitarą śpiewano również pieśni religijne. Ponadto przedstawili prezentację multimedialną pokazującą historię i codzienność seminarium. Po spotkaniu diakoni przekazali wszystkim Uczestnikom zakładki do książek z modlitwą o powołania. Skorzystali także z okazji i zwiedzili pomieszczenia naszego Domu.

czytaj dalej na temat: DIAKONI Z SANDOMIERZA Z WIZYTĄ W DDP

PO RAZ TRZECI ZAGRALIŚMY W 26. FINALE WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNJ POMOCY

Utworzono dnia 23.02.2018

14 stycznia 2018 r. dwoje naszych Uczestników: Pani Krystyna Makowska i Pan Kazimierz Goliński kwestowali dla Orkiestry Jurka Owsiaka przed tarnobrzeskim Dworcem Autobusowym i klasztorem ojców dominikanów. W roku ubiegłym udało nam się zebrać wspólnie ponad 1 385 złotych.

czytaj dalej na temat: PO RAZ TRZECI ZAGRALIŚMY W 26. FINALE WIELKIEJ ORKIESTRZE ŚWIĄTECZNJ POMOCY

WIGILIA 2017

Utworzono dnia 23.02.2018

18 grudnia 2017 r. zorganizowano uroczyste spotkanie wigilijne. Przybyłym na spotkanie gościom Uczestnicy DDP zaprezentowali autorskie wiersze związane z Bożym Narodzeniem w wykonaniu Poetek-Uczestniczek: Pani Alicji Młynarczyk i Pani Marii Olkuskiej. Dzielono się również opłatkiem, składano życzenia i śpiewano kolędy.

czytaj dalej na temat: WIGILIA 2017

DZIEŃ SENIORA 2017

Utworzono dnia 23.02.2018

12 października 2017 r. w związku z obchodami "Dnia Seniora" w Domu Dziennego Pobytu odbyła się zabawa integracyjna, na którą przybyli zaproszeni goście w tym trzy zaprzyjaźnione Domy z Dębicy, Mielca i Ropczyc. Podczas uroczystości zostały zaprezentowane okolicznościowe wiersze napisane i wyrecytowane przez nasze Uczestniczki – Panie: Marię Okulską i Alicję Młynarczyk. Przy dźwiękach muzyki bawiono się do późnych godzin wieczornych.

czytaj dalej na temat: DZIEŃ SENIORA 2017

TARNOBRZESKA PIERWSZA SENIORIADA ZAWITAŁA DO DDP

Utworzono dnia 23.02.2018

27 września 2017 r. w ramach tarnobrzeskiej Senioriady w naszym Domu zorganizowano Turniej scrabblowy i warcabowy, w którym wzięło udział kilkanaście osób. W scrabble zwyciężczynią została Pani Ludmiła z Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaś w warcaby Pan Czesław ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Wszyscy biorący udział w turnieju otrzymali pamiątkowe Dyplomy.

czytaj dalej na temat: TARNOBRZESKA PIERWSZA SENIORIADA ZAWITAŁA DO DDP

Spotkanie z policjantami

Utworzono dnia 02.06.2017

10 maja 2017 r. w pokoju dziennym Domu Dziennego Pobytu w Tarnobrzegu zorganizowano spotkanie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu: sierżantem sztabowym Małgorzatą Paprocką i starszym aspirantem Rafałem Ciachem. Podczas spotkania omawiano sposoby dzięki którym można ustrzec się przed oszustami i fałszywymi wnuczkami oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, które osoby starsze winny przestrzegać. Spotkanie było okazją do zadawania pytań, wymiany poglądów i doświadczeń.

czytaj dalej na temat: Spotkanie z policjantami

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,