Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Elżbieta Miernik-Krukurka

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Program „Dobry Start”

Utworzono dnia 29.06.2018

Świadczenie dobry start przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole (a szkoła w rozumieniu przepisów rozporządzenia oznacza szkołę podstawową, dotychczasowe gimnazjum, szkołę ponadpodstawową i dotychczasową szkołę ponadgimnazjalną), aż do ukończenia przez nie 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, otrzymają świadczenie do ukończenia przez nie 24. roku życia.

czytaj dalej na temat: Program „Dobry Start”

V piknik rodzinny już za nami

Utworzono dnia 28.06.2018

W niedzielę, 24 czerwca, tarnobrzeżanie bawili się podczas pikniku promującego rodzicielstwo zastępcze, który tradycyjnie odbył się na terenach dawnego Gimnazjum nr 2, a którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie. Była to piąta edycja pikniku, który ma na celu przybliżyć mieszkańcom ideę rodzicielstwa zastępczego. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli: p. o. Prezydenta Tarnobrzega, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Wojewoda Podkarpacki.

czytaj dalej na temat: V piknik rodzinny już za nami

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 440

W poprzednim tygodniu: 777

W tym miesiącu: 1645

W poprzednim miesiącu: 3296

Wszystkich: 77398