Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Liliana Lewińska

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł II poprzez platformę Systemu Obsługi Wsparcia

Utworzono dnia 20.09.2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu informuje o możliwości składania od 17 września 2019 roku wniosków w Programie Aktywny samorząd Moduł II – pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym drogą elektroniczną za...

czytaj dalej na temat: Nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł II poprzez platformę Systemu Obsługi Wsparcia

Informacja dotycząca usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania, sąsiedzkich usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania oraz teleopieki w ramach trwałości projektu.

Utworzono dnia 19.09.2019

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu informuje, że w ramach zapewnienia trwałości miejsc świadczenia usług społecznych po zakończeniu realizacji projektu „Tarnobrzeg dla Seniorów” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach...

czytaj dalej na temat: Informacja dotycząca usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania, sąsiedzkich usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania oraz teleopieki w ramach trwałości projektu.

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 621

W poprzednim tygodniu: 1550

W tym miesiącu: 717

W poprzednim miesiącu: 4478

Wszystkich: 135044