Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu

Drodzy Państwo,

Naszą misją jest wspieranie ludzi, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej.

Pomoc społeczna umożliwia przezwyciężanie takich trudnych sytuacji tym, którzy nie są w stanie sami ich pokonać, wykorzystując własne uprawnienia, zasoby czy możliwości.

Naszym mottem są słowa Papieża Polaka: "Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

MOPR w Tarnobrzegu wspiera potrzebujące osoby w wysiłkach zmierzających do zaspokojenia niezbędnych potrzeb i umożliwia im życie w warunkach odpowiadających godności człowieka. Zapobiegamy także trudnym sytuacjom życiowym przez podejmowanie działań zmierzających do usamodzielnienia osób i rodzin oraz ich integracji ze środowiskiem.

Swym doświadczeniem i wiedzą służą Państwu wszyscy pracownicy tarnobrzeskiego MOPR, dla których istotne jest dobro drugiego człowieka.

 

Dyrektor MOPR

Elżbieta Miernik-Krukurka

AKTUALNOŚCI, strona 2:

Bezpłatny transport dla mieszkańców na Miejską Wigilię

Utworzono dnia 19.12.2018

Firma POLKAR MPK Tarnobrzeg zaprasza mieszkańców do skorzystania z bezpłatnego transportu na Miejską Wigilię.

Projekt profilaktyczno edukacyjny „Przemocy nie toleruję – wszystkich ludzi szanuję”

Utworzono dnia 18.12.2018

Pedagodzy i asystenci rodziny Działu Pomocy Środowiskowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu na przełomie października i listopada 2018 roku realizowali autorski projekt profilaktyczno edukacyjny pod nazwą „Przemocy nie toleruję – wszystkich ludzi szanuję”. Głównym celem podejmowanych w projekcie działań  było zwiększenie wśród uczniów świadomości konsekwencji zachowań agresywnych jako sposobu na radzenie sobie z problemami w środowisku rówieśniczym i rodzinnym. 

czytaj dalej na temat: Projekt profilaktyczno edukacyjny „Przemocy nie toleruję – wszystkich ludzi szanuję”

Odpowiedź na pytanie wraz z modyfikacją SIWZ dot. postępownia o udzielenie zamówienia na wykonanie zadania pn: Świadczenie całodobowej usługi ochrony osób i mienia w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ul. Kopernika 3

Utworzono dnia 17.12.2018

Odpowiedź na pytanie wraz z modyfikacją SIWZ dot. postępownia o udzielenie zamówienia na wykonanie zadania pn: Świadczenie całodobowej usługi ochrony osób i mienia w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu ul. Kopernika 3

Dane adresowe

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
w Tarnobrzegu

ul. Kopernika 3, 39-400 Tarnobrzeg

tel/fax: (0-15) 823-07-38, 822-60-97
e-mail: mopr@mopr.pl

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek 730 – 1530,

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 347

W poprzednim tygodniu: 994

W tym miesiącu: 2106

W poprzednim miesiącu: 3220

Wszystkich: 96535